Planujesz swoje Camino?

Skorzystaj z doświadczenia Mentorów

Aby pomóc Ci się do niego przygotować w tym projekcie przygotowaliśmy dla Ciebie:

Kurs języka hiszpańskiego
Autorski program kursu, przygotowany specjalnie pod kątem Camino, pozwoli Ci poznać potrzebne słownictwo i opanować najczęściej używane w drodze zwroty. Dziesięć spotkań on-line (1,5h) prowadzonych przez lektorkę języka hiszpańskiego przygotuje cię do porozumiewania się w schroniskach, barach i sklepach, a także z napotkanymi w drodze Hiszpanami.

 

Kiedy? Od lutego do kwietnia 2023 roku 1 raz w tygodniu 90 min.
Gdzie? Zoom

 

Mentoring
Indywidualne sesje mentoringowe on-line z doświadczonym pielgrzymem-mentorem, który bezpośrednio odpowie na twoje pytania, pomoże ci zaplanować wyprawę, podzieli się swoim doświadczeniem i wskazówkami. Skonsultujesz z nim swoje wątpliwości, zadasz pytania oraz uzyskasz informacje potrzebne, aby przygotować się do Camino.

 

Kiedy? Od kwietnia do czerwca 2023 – pięć spotkań po 60 min.
Gdzie? Zoom

 

Spotkania i warsztaty on-line
Podczas spotkań z ekspertami dowiesz się m.in., którą drogę wybrać, jak spakować plecak, jak przygotować się fizycznie, a także skąd się wzięło Camino de Santiago i jakie były tradycje dawnych pielgrzymów. Dodatkowo, dzięki warsztatom motywacyjnym, będziesz mógł bliżej przyjrzeć się temu, po co idziesz i jakie są twoje oczekiwania.

 

Kiedy? Od stycznia do czerwca 2023 jedno wydarzenie w miesiącu
Gdzie? Zoom

 

Konferencja o eko-pielgrzymowaniu
To spotkanie zainspiruje cię, aby wędrować mądrzej i bardziej odpowiedzialnie. Dzięki wykładom ekspertów i gości poznasz praktyczne sposoby, by chronić środowisko i wspierać eko-inicjatywy na Camino. Spotkasz też innych pielgrzymów, którym leży na sercu kwestia zrównoważonego rozwoju w podróżowaniu.

 

Kiedy? Październik 2023
Gdzie? Warszawa (lub platforma Zoom)

 

Webinary, live’y, blog
Dzięki serii wydarzeń online spotkasz prawdziwych fascynatów Camino, którzy podzielą się swoim doświadczeniem, zainspirują Cię opowieściami z drogi i podsuną praktyczne wskazówki. Na blogu znajdziesz mnóstwo dodatkowych treści, także tych dotyczących eko-pielgrzymowania i wolontariatu na Camino (przejdź do Bloga).

 

Kiedy? Od października 2022 do września 2023
Gdzie? Zoom

Koszt uczestnictwa: 100 zł
Środki pozyskane z opłat za uczestnictwo w programie zostaną w całości przeznaczone na wydruk książki promującej Camino de Santiago i wolontariat na Camino.

Zapoznaj się z Regulaminem projektu.

APLIKUJ