Tu znajdziesz inspiracje do wędrowania w sposób ekologiczny. Podpowiemy Ci, co spakować do plecaka, aby Twoje Camino było mniej uciążliwe dla środowiska. Dowiesz się nawet, jak po hiszpańsku zapytać o kosz na segregowane odpady i poznasz kilka innych zwrotów, niezbędnych w życiu eko-pielgrzyma.

ZAPISZ SIE NA NEWSLETTER I POBIERZ E-BOOK

DLACZEGO WARTO OTRZYMYWAĆ NASZ NEWSLETTER?

  • Po pierwsze, otrzymasz bezpłatnego e-booka „Pielgrzymować ekologicznie”
  • Subskrybenci zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o naszych projektach, wydarzeniach oraz nowych artykułach na blogu.
  • Wysyłamy caminowe informacje z kraju i ze świata, a także mnóstwo inspiracji pomagających pogłębić doświadczenie Camino.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA:

Czy moje dane są bezpieczne?

Tak. Korzystamy z wielu zabezpieczeń, w tym z protokołu SSL. Zbieramy minimum informacji niezbędnych do zapisu, czyli tylko Twój adres e-mail i imię. Są one przechowywany u dostawcy newslettera MailerLite Limited. Tutaj znajdziesz pełną treść polityki prywatności.

Kiedy i jak mogę odwołać subskrypcję?

Możesz to zrobić zawsze. Link do wypisania się z newslettera jest dostępny na dole każdej wiadomości, którą od nas otrzymasz. Możesz także do nas napisać bezpośrednio.

Czy macie specjalne wydarzenia dla subskrybentów?

Tak. Od czasu do czasu będą pojawiać się specjalne wydarzenia tylko dla odbiorców newslettera, takie jak mini konkursy, wyzwania, czy mini porady.

Jak często będę otrzymywać wiadomości?

Zazwyczaj raz w miesiącu. Gdy realizujemy większe projekty lub promocje, wysyłamy więcej wiadomości, aby poinformować o aktualnych działaniach. W takich sytuacjach, przez pewien czas może być ich więcej.