Jesteśmy niewielkim NGO działającym w obszarze projektów społecznych w oparciu o Camino de Santiago. Prowadzimy projekty skierowane na rozwój osobowy poprzez Camino. Przygotowujemy do drogi wykorzystując elementy coachingu, mentoringu, promujemy naukę języka hiszpańskiego, wolontariat i zaangażowania społecznego na Camino. Inspirujemy do ruszenia w drogę, przygotowujemy, formujemy, informujemy pielgrzymów.

Więcej o naszych działaniach dowiesz się na blogu:

Agnieszka i Michał

Zainspirowani Camino przygotowujemy do drogi i towarzyszymy w rozwoju.

Jesteśmy organizacją pozarządową działającą w obszarze projektów społecznych w oparciu o Camino de Santiago. Prowadzimy projekty skierowane na rozwój osobowy poprzez Camino. Przygotowujemy do drogi wykorzystując elementy coachingu, mentoringu, promujemy naukę języka hiszpańskiego, wolontariat i zaangażowanie społeczne na rzecz Camino.

O naszej historii i działaniach od 2013 roku przeczytasz na blogu: Fundacja Idź Dalej (fundacjaidzdalej.blogspot.com)

Statut Fundacji Idź Dalej